360° fotografie pro e-shopy

V době karantén a internetu čím dál více lidí nakupuje online a pokud si mohou vybrat mezi dvěma prodejci, kde u jednoho je možné si produkt prohlédnout ze všech stran, tak volí většinou jeho. Navíc 360° produkty dle průzkumů zvedají tržby.

Tyto 360° se buď fotí a nebo když je chcete otáčet i ze spodu a z vrchu, se často vytváří jako 3D modely. To už však záleží na tom, jaký máte rozpočet. My se zabýváme převážně tou rozpočtově dostupnější verzí.

Jak vzniká 360° fotografie?

Fotografie se většinou fotí na otočném stole různé velikosti. Takto se nafotí 24 až 48 fotografií. Produkty tmavšího typu se fotí lépe, protože zpracování pak probíhá rychleji a není potřeba ořezávat každou fotografii zvlášť. Světlé produkty jsou často proto nákladnější. Také pokud nemáte větší rozpočet se většinou fotografie detailně neretušuje, protože jich je takto potřeba na každý produkt udělat mnohem víc než jednu.

Použití na webech je různé. Někdy budete potřebovat plugin pro WordPress, jindy tuto funkci doprogramovat a nebo si pak můžete vybrat cestu, kdy je pro 360°fotografii e-shop již připraven, jako například Shoptet.

Naši spokojení klienti