Cosplay Fotowalk Lokace

V rámci Cosplay Fotowalk Brno 2022

máte možnost využít prostory Kreativního Studia Mitty a Ateliéru Marleen

PRAVIDLA:

Každý cosplay tým, složený z fotografa-cosplayera-asistenta má nárok na půl hodinu v ateliéru a půl hodinu v boudoir místnosti. Ideálně si proto rezervujte časy obou místností hned po sobě. Rezervaci dělá fotograf a má možnost fotit v každém prostoru 2x, tedy celkem 4x. Zda to využije pro jednoho nebo 4 cosplayery je už na něm.

DŮLEŽITÉ!

V prostorech není možné chodit v podpatcích. Je možné v nich stát na místě s vahou na špičkách či mít boty na sobě a sedět. Máme měkké parkety a ničí je to. Samozřejmě není dovoleno kreativní focení s tekutinami či jinými věcmi, co by mohly poničit prostory.

V případě použití pozadí je dovoleno ho odmotat jen do pošlapané úrovně. Pozadí si následně budete muset vyretušovat. Kdyby někdo chtěl nepošlapaný nový kus, je zde poplatek 500 Kč.
Všechny boty musí být čisté a nebo být bez nich. V případě poškození jakéhokoli vybavení bude požadováno uhradit opravu (pokud nebude oprava možná, tak nový kus).

V boudoir pokoji se fotí za přirozeného světla skrz okna. Chce to světelnější objektiv či vyšší ISO.

Za dobrovolný příspěvek na náklady spojené s ateliérem a za čas Mittyho, který bude na žádost asistovat se světly, budeme vděční.

V případě, že by nějaký cosplayer chtěl fotografie přímo od Mittyho, je odměna na domluvě.

Rezervací souhlasíte s podmínkami zde uvedenými a zodpovídáte za lidi, kteří s Vámi přijdou.

Info navíc:
Dole v domě jsou potraviny pro zajištění občerstvení (otevřeno každý den). Pokud potřebujete wifi, nezapomeňte si říct o heslo.
Parkování v okolních modrých zónách je v neděli zdarma.

Zvolte si prostor, v kterém chcete fotit:

Studiové focení s blesky

Boudoir pokoj

Příběhy

Ze světa Zaklínače jsme společně s cosplayery vytvořili tyto série příběhových fotek.

The Witcher's Inn
The Story of Geralt and Triss⁠
The Story of Triss, Eskel and Two Succubus⁠
The Story of Iris and Olgierd von Everec⁣
The Story of Avallac'h and Ciri
The Story of Dettlaff and Syanna⁠

Mitty

Gehenna

Oba se ve světě cosplaye pohybujeme nějakou dobu. Mitty jako fotograf, Gehenna jako cosplayerka. Jsme Ti, co se postarají, aby na Vaší akci proběhlo vše v pořádku a zajistíme komunikaci s cosplayery. Gehenna navíc často je na akcích sama přítomna v kostýmech, které rozhodně zaujmou kdejakého diváka. Proč by hostesky a promotéři nemohli být rovnou i atrakcí?