fbpx

Stačí si vybrat

Ukážu vám, že každý se může před objektivem cítit jako doma.

Nejnovější uskutečněné focení

Spokojení klienti

 • David je profík na svém místě. Jeho heslo, že každá jsme krásná, bylo splněno do puntíku. Focení probíhalo v příjemné a uvolněné atmosféře, bral v potaz moje nápady, ale ty jeho byly stejně nakonec lepší. Každá žena by doma měla mít krásné fotky sama sebe právě od něj.

  Bohdana Pejchalová
  Bohdana Pejchalová glamour, boudoir foto
 • Nejsem žádný model a přesto na fotkách od Davida vypadám jako David Beckham. Kdo by to nechtěl? Fotky jsem potřeboval na profily různých sociálních sítí a na web. David vše vytvořil, poradil, upravil a nakonec předal v profesionální kvalitě. Děkuji a doporučuji!

  Tomáš Drdla business foto
 • Davida vřele doporučuji! Na všechny otázky jsem dostala uspokojivou odpověď. Vše jsme probrali jak v rovině teorie, tak i v praxi, což je pro mě dost důležité. David je trpělivý a umí pracovat i ve stížených podmínkách, tj. ve společnost jedenáctiměsíčního dítěte - podotýkám, že dosti akčního. Dokázal se mi dokonale časově přizpůsobit. Zkrátka z kurzů jsem prostě nadšená. To, co jsem se ve škole nenaučila za čtyři roky, umím od Davida za dva kurzy! Navíc komunikuje, radí a pomáhá i mimo čas kurzu, což je další jeho velké plus!

  Kristýna Bádrová
  Kristýna Bádrová fotografka - Tyny photo&style
 • Pana Mitáše jsem našla na webu a můžu ho vřele doporučit každému, kdo se chce naučit něco  nového ohledně focení. Děkuji za skvělý kurz, způsob vedení, jasné vysvětlení všeho, co bylo třeba. Naprosto kurz splnil, co jsem očekávala a moc mi  pomohl. Určitě doporučuji.

  Kamila W.

David “Mitty” Mitáš

Důležité je, aby fotografie měly příběh a ještě důležitější, abyste z nich měli radost. Focení je pro mě mým životem a nedokážu si představit, že bych dělal něco jiného. Prostě mě to baví. =) Nejlepší pocit je, když někdo má radost z toho, co jste společně vytvořili.

O své znalosti se rád dělím a proto jsem začal učit ostatní. Je úžasné vidět jak někdo díky vám se stává úspěšným, jak má radost z toho, že se mu fotografie povedly, jak se jeho fotky líbí jeho okolí.

Vždy do výuky i focení dávám 100% z toho co znám.
Mám za sebou 10 let zkušeností ve focení a z toho 4 roky intenzivního studia fotografie na umělecké škole. Učím se však každým dalším dnem nové věci, abych mohl vytvářet fotografie ještě lepší.

Katalogy, webové stránky, rodinná alba. Chtějte fotografie, které vyniknou.

0
0
0
0

Start typing and press Enter to search