PŘIPRAVUJEME

Deset let zkušeností. Rád se s vámi podělím o své know-how.

Nejbližší kurzy

Spokojení klienti

 • Davida vřele doporučuji! Na všechny otázky jsem dostala uspokojivou odpověď. Vše jsme probrali jak v rovině teorie, tak i v praxi, což je pro mě dost důležité. David je trpělivý a umí pracovat i ve stížených podmínkách, tj. ve společnost jedenáctiměsíčního dítěte - podotýkám, že dosti akčního. Dokázal se mi dokonale časově přizpůsobit. Zkrátka z kurzů jsem prostě nadšená. To, co jsem se ve škole nenaučila za čtyři roky, umím od Davida za dva kurzy! Navíc komunikuje, radí a pomáhá i mimo čas kurzu, což je další jeho velké plus!

  Kristýna Bádrová
  Kristýna Bádrová fotografka - Tyny photo&style
 • Pana Mitáše jsem našla na webu a můžu ho vřele doporučit každému, kdo se chce naučit něco  nového ohledně focení. Děkuji za skvělý kurz, způsob vedení, jasné vysvětlení všeho, co bylo třeba. Naprosto kurz splnil, co jsem očekávala a moc mi  pomohl. Určitě doporučuji.

  Kamila W.
 • Absolvoval jsem fotografický kurz pro začátečníky. Z počátku jsem si úplně nedokázal představit, co přesně se na kurzu naučím. Jelikož se už pár let o fotografii zajímám a už jsem se setkal s pár odbornými výrazy, velice se mi hodily informace, které jsem se dozvěděl na kurzu, jelikož mi doplnily mé chybějcí znalosti. Kurz probíhal velmi dobře a především tok informací byl příhodný, aby se ho každý mohl držet. Takže když jsem se něco dozvěděl, v zápětí vyzkoušel a vysvětlovalo se dál. Jelikož kurz probíhal v exteriéru, dalo se vyzkoušet nabyté znalosti ihned, což zvýšilo efektivitu předání zkušeností. Pan Mitáš byl velmi ochotný vysvětlit jakékoliv nejasnosti a i na požadavek něco navíc. Kurz hodnotím jako velmi přínosný a tímto za něj i děkuji.

  Ivo Čtvrtníček
 • Báječný kurz, který vřele doporučuji! David mi vše skvěle vysvětlil. Určitě se k němu vrátím i na další kurzy.

  Zuzana Sehnalová

Start typing and press Enter to search