Kreativní tvorba

fotografie natáčení videí kurzy a školení SOCIÁLNÍ SÍTĚ pohyblivé fotky

jsme jsem tu pro Vás

Naše „práce“ pro nás není jen práce, ale ŽIVOT.
Jmenuji se David Mitáš, ale všichni mi říkají MITTY. Jsem zakladatelem Kreativního studia Mitty a již 12 let se věnuji převážně fotografii, ale také další kreativní činnosti. Být na vše sám mi už však stačilo, a proto jsem začal spolupracovat s dalšími úžasnými a ozkoušenými kreativci, abychom pro Vás vytvořili ten nejlepší obsah. Další fotografové, kameramani, grafici, ilustrátoři. Když jsem vytížený já, může z týmu někdo jiný. Nemůžu přeci umět vše sám, a právě proto mi pomáhají další. Nejdůležitější pro mě však je, že se na ně mohu spolehnout.

Více o mně a mém týmu

Mojí hlavní činností je už přes 12 let FOTOGRAFIE. Tou žiji, v té se denně zlepšuji, to je to, co mě baví pro Vás dělat. A když zrovna nefotím, tak alespoň učím fotit ostatní či pracuji na svých projektech.

Od svých 15 let jsem stihl nahlédnout také do dalších oborů, jako je například VIDEO. Na práci s videem nejčastěji spolupracuji s kamarádem Františkem, který je úžasný kameraman a střihač. Dále se také věnuji tvorbě příspěvků pro INSTAGRAM. 

V letech 2017-2019 jsem též byl spolumajitelem marketingové firmy, kde jsem se hodně věnoval tvorbě WEBOVÝCH STRÁNEK ve WordPressu, které jsou ideální volbou pro začínající podnikatele nebo pro menší a střední firmy. Při jejich tvorbě však také spolupracuji s dalšími lidmi, protože tvorba webu může být velmi obsáhlá a umět vše nejde. Například s optimalizací a zabezpečením webů mi pomáhá Marek, který se WordPressu věnuje naplno.

Při foceních mi často pomáhá skvělá brněnská fotografka Marleen a také šikovná vizážistka Ivoon. Společně fotíme firemní týmy a vytváříme tak fotografie, které prezentují celou firmu na jejích vlastních webových stránkách, sociálních sítích a v reklamách. 

Krom toho si školím další nadané fotografy, kteří mi pomalu začínají pomáhat při mé práci či vykrývat termíny a práci, kterou nestíhám udělat sám.

Každý klient a každá práce je jedinečná. Je pro nás důležitá Vaše spokojenost a co neumím já, umí moji přátelé. Chystám mezi služby přidat také 3D grafiky a ilustrátory.

Fotíme a natáčíme, kde je potřeba a kdy je potřeba. Vše je na domluvě. Vyrážíme z Brna.

Vždy upřednostňuji osobní schůzku, pokud možno aspoň přes video hovor, při kterém se můžeme vzájemně lépe poznat a přijít s řešením, které Vám nejvíce bude vyhovovat.

Fotografie

Pokud jste výše neobjevili žánr, který byste chtěli, stačí napsat. Zkušenosti mám v různých oborech, hlavně díky studiu fotografické střední školy.

Video

Video nejčastěji tvoříme společně s mým kamarádem Františkem. Franta je stejný blázen jako já, protože do toho dává opravdu všechno.

Instagram

Pokud máte produkt, který je trendy, lidé ho využívají, fotí se s ním, či máte podnik, kam lidé chodí, tak INSTAGRAM je to, co Vás ukáže a co přitáhne nové lidi.

Pomáháme s tvorbou Instagramové zdi, příspěvků, zaučíme Vás, jak se o Instagram starat, či ve spolupráci s Markétou se o Váš profil postaráme my.

Webové stránky

Webové stránky jsou základem snad každého podnikatele. Stránky tvoříme pomocí WordPressu a proto Vás vyjdou levněji, než kdybyste si je nechali programovat. Má to však svá omezení. Ozvěte se a zjistíme, zda je WordPress pro Vás tou vhodnou cestou.

Blog

Pomáháme posunout prezentaci firem či Vaší osoby na další úroveň.
Zachytíme Vaše vzpomínky na rodinu, lásku či den, který se nebude opakovat.

Reference od klientů