FRANTA

HLAVNÍ
VIDEOTVŮRCE
A REŽISÉR

FRANTA

Má vize je se dostat na nejvyšší možnou profesionální úroveň a udržet si ji. Také je pro mě důležité pohybovat se v kreativním týmu lidí, který má jasný cíl.

MITTY

PORTRÉTY
REKLAMA
PRODUKTY...

Mitty

Focení se věnuji od roku 2006, kdy jsem se rozhodl, že půjdu fotografii studovat. Od té doby se nevěnuji ničemu tak moc jako právě fotce.

FOTO | RETUŠE | KURZY | VIDEO | PRODUKCE
Více o Mittym

SUWI

PROJEKTOVÁ
OBCHODNÍ
MANAGERKA

SUWI

MARLEEN

VAŠE PÁROVÁ
A RODINNÁ
FOTOGRAFKA

MARLEEN

O nás

Ve chvíli kdy Mitty už přestal na vše stačit sám se začal spojovat s dalšími. Takto vzniklo synergické spojení několika lidí, kteří spolu často spolupracují. Tvoření nás baví, to co děláme milujeme a navíc to chceme dělat co nejlépe. Co neumí jeden, umí druhý a nebo třetí… 

Díky našemu spojení pro klienta dokážeme zachytit vše co v životě potřebuje, ať už se to týká podnikání či osobního života.

 

David "Mitty" Mitáš

kreativní fotograf, lektor, propojovatel

david@mitty.cz | +420 733 548 858

Mé jméno je David, ale většina přátel a známých mi říká Mitty. 

Fotografie je mou vášní. Nedokážu si představit, že bych dělal něco jiného. Věnuji se jí od roku 2006, ale už jako děcko jsem fotil zrcadlovkou na film při výletech s rodiči. Po vystudování fotografie na škole (2007-2011) jsem se pustil rovnou do podnikání. Nyní pomáhám ostatním s prezentací jejich osoby, firmy, produktů a služeb nejen na webu, ale i v tisku.

Miluju portrétní a reklamní focení s lidmi. Rád si hraju se zátišími, které podpoří a zvýrazní focený produkt. Focení interiérů je pro mě relax. Dávám si záležet, aby fotografie měla příběh a oslovila cílovou skupinu. Ve fotografii se učím každý den o světle, barvách, kompozici a díky tomu mohu fotografii dát ty správné emoce. Tyto znalosti navíc velmi rád předávám dále.

Fotka je v první řadě řemeslo a až potom umění. Díky zvládnuté technice nejsem na foceních omezován a mohu si vymýšlet co je potřeba.

Jsem vděčný za kolegy, kteří se mnou tvoří a pomáhají mi posouvat studio dále. Mým cílem je vzájemná spokojenost a práce odvedená v té nejlepší kvalitě.

Těším se na spolupráci třeba právě s Vámi.

12568 +
Nafocených fotografií
Více jak let
zkušeností ve fotce
Business a portrétní focení
Produktové a reklamní focení
Úpravy fotografií
Fotografické školení
Interiérové a exteriérové focení
Produkce a režie - video
a další...

Petra "Suwi" Rothová

Projekťačka, realizátorka, grafička a někdo kdo vám na obchodní schůzce vykouzlí úsměv.

petra@mitty.cz | +420 731 466 586

Vystudovala jsem propagaci a marketing, kterému jsem se skoro hned po škole začala prakticky zabývat. Již v době studií jsem se pustila do samouky a tvorby onlinové grafiky, která mě velice baví a díky spojení obchodního a kreativního myšlení do sebe vše zapadalo.

Prošla jsem si prací v oboru jak ve velké společnosti jako je Economia, tak i projektantskou, obchodní a marketingovou činností v menších digitálních studií.

Od roku 2023 jsem se rozhodla pracovat jako samostatná jednotka a mít prostor se rozvíjet různými směry. Jak v oblasti foto a video projektů a jejich koordinace, tak v oblasti PR.

Jsem člověk, který s Vámi rád probere vaše starosti i radosti, plány, sny a přání a naplánuje tomu reálný kabátek.

Díky spolupráci s Mittym, mám možnosti se s Vámi pustit jak do menších, tak i velkých produkcí a pomoci Vám se spojit se správnými lidmi i v oblasti výkonnostního marketingu.

12568 +
Nafocených fotografií
Více jak let
zkušeností ve fotce

Již brzy se tu dočtete i o ostatních.