fbpx

Spokojení klienti

 • Práci Mittyho sleduji již delší dobu, a proto byl první, kdo mě napadl, když jsme potřebovali nafotit náš IMCerny tým. Výsledek byl opět geniální a jsem rád, že jsme se domluvili na další spolupráci, protože mít v týmu takového profíka je prostě k nezaplacení.

  Lubomír Černý
 • Jedním slovem úžasný Můžete na něj třeba vystrčit zadek a Mitty nejen že to ustojí, ale ještě z toho vznikne luxusní fotka! Těším se na další focení, protože tenhle kluk má prostě úžasný talent. A nevyužívá jej pouze pro modelky, takže i my, normální holky, máme šanci mít nádherné profi fotky.

  Cruelle Anjela Letalis
 • S Davidem Mitášem jsme spolupracovali při výrobě fotografií k ideálu krásy a možnostem počítačových úprav fotografií pro naše výukové potřeby. Vždy to bylo velmi prima, profesionální a z jeho strany pečlivé a příjemné pracovní setkání.

  Jana Sladká
 • Znáte ten pocit, že nemáte míry modelek a tak se raději schováte za objektiv, než abyste se ukázaly před ním? Mitty tenhle pocit umí zbořit! Focení s ním je zábava, fotky mají kouzlo a vy chcete zas! Je jedno, zda máte XS nebo XXXL, Mitty zachytí vše bravurně. Děkuji za super strávený čas a těším se na další focení!

  Alena Kondeiová
 • David mi dělal byznys fotky, které jsem potřeboval do firemního portfolia. Od samotného focení, přes domluvu, až po skvělý výsledek postupoval David velice profesionálně a příjemně. S výsledkem jsem velice spokojen a mohu jen doporučit.

  Lukáš Krhánek Business portrét
 • Dlouho jsem se odhodlávala nechat si udělat profesionální portrétní fotky, které bych mohla použít k prezentaci své profese na webových stránkách. S objektivem jsem nikdy nebyla velký kamarád, ale díky Davidovi bylo focení velmi příjemné a uvolněné, což se na výsledku maximálně projevilo. Je vidět, že Davida jeho práce baví, věnuje jí maximální pozornost a pečlivost, což z něj dělá velkého profesionála.

  Mgr. Lucie Macková
 • Davida vřele doporučuji! Na všechny otázky jsem dostala uspokojivou odpověď. Vše jsme probrali jak v rovině teorie, tak i v praxi, což je pro mě dost důležité. David je trpělivý a umí pracovat i ve stížených podmínkách, tj. ve společnost jedenáctiměsíčního dítěte - podotýkám, že dosti akčního. Dokázal se mi dokonale časově přizpůsobit. Zkrátka z kurzů jsem prostě nadšená. To, co jsem se ve škole nenaučila za čtyři roky, umím od Davida za dva kurzy! Navíc komunikuje, radí a pomáhá i mimo čas kurzu, což je další jeho velké plus!

  Kristýna Bádrová
  Kristýna Bádrová fotografka - Tyny photo&style
 • Tímto bych chtěla poděkovat za úžasné, skvělé, kreativní a zároveň bláznivé focení, které jsem mohla absolvovat s tímto milým a šikovným fotografem, pro kterého nejspíš nic není nemožné… Focení probíhalo ve velmi příjemné atmosféře, při které se člověk neuvěřitelně uvolní a díky tomu vznikají nádherné přirozené fotky . S veškerou láskou a vděčností moc děkuji. Všem vřele doporučuji!

  Mili Šárová Akt
 • David má úžasnou schopnost vzít váš nápad a dotáhnout ho do krásy. Pokud chcete profesionální fotky, na kterých vypadáte skvěle, David je váš člověk. Využijte jeho služeb dokud ještě nestojí balík.

  Jan Řehák
 • Hledal jsem fotografa pro pořízení profesionálních business fotografií a spolupráce s Davidem mě vyloženě nadchla. Můžu vřele doporučit.

  Petr Cigánek Business portrét
 • Potřeboval jsem profesionální fotografie a nevěděl jsem, na koho se obrátit. David mi se vším pomohl a jeho práce byla excelentní. Díky němu mají moje webové stránky profesionální vzhled a klienti se na mě obracejí s patřičnou důvěrou.

  Just JM
 • Úžasné firemní focení. Pan fotograf dokázal bez problémů fotit i sluchově postižené dítě a vytvořil nádherné fotografie. Moc děkuji.

  Vendula Vachalová Firemní focení
 • Reference od všech zaměstnanců naší firmy, kteří měli to štěstí, že mají úžasné nové profilové i týmové foto, je jednoznačně pět hvězd! David umí vytvořit velmi příjemnou a uvolněnou atmosféru, takže si focení užili všichni a to i ti, kteří se objektivu běžně vyhýbají. Navíc výstup v podobě citlivého výběru fotografií i jejich následné úpravy je dokonalý. Opravdu velmi děkujeme za krásné fotky i za příjemnou zkušenost. David má před sebou skvělou budoucnost. Jsem si jistá, že o něm ještě hodně uslyšíme.

  Milana Vernerová
 • S Davidem jsme dělali fotky herečky Hanky Holišové… Byla to skvělá zábava. David má cit pro detail a velkou fantazii. Umí hned odhadnout jak výsledná fotka bude vypadat. Je to skvělý profesionál a milý člověk.

  Bc. Aleš Žejdl
 • David Mitáš pro mě nedávno dělal fotky k projektu POJĎSEMNOU.cz. Zajímá vás, jestli jsem s prací Davida spokojený? Jsem a hodně! David přijel až na místo s veškerým technickým vybavením, za chvíli jsme šli fotit a během dvou hodin bylo vše, co jsme potřebovali, nafocené. Výsledek je nad moje očekávání a já Vám mohu Davida jednoznačně doporučit. A pod to se podepíšu...

  Kryštof Látal Business portrét
 • Profesionální spolupráce při vytváření produktových fotografií pro zboží na americkém Amazonu. Úžasně ostré fotky se smyslem pro detail. Chválím fotografův cit pro nalezení ideálního úhlu a polohy produktu na fotografii tak, aby byl pro zákazníka neodolatelný. Taktéž oceňuji ochotu přizpůsobit fotografie požadavkům Amazonu a mým představám. Těším se na další budoucí spolupráci.

  Mik Mike Produktové fotografie
 • Absolvoval jsem fotografický kurz pro začátečníky. Z počátku jsem si úplně nedokázal představit, co přesně se na kurzu naučím. Jelikož se už pár let o fotografii zajímám a už jsem se setkal s pár odbornými výrazy, velice se mi hodily informace, které jsem se dozvěděl na kurzu, jelikož mi doplnily mé chybějcí znalosti. Kurz probíhal velmi dobře a především tok informací byl příhodný, aby se ho každý mohl držet. Takže když jsem se něco dozvěděl, v zápětí vyzkoušel a vysvětlovalo se dál. Jelikož kurz probíhal v exteriéru, dalo se vyzkoušet nabyté znalosti ihned, což zvýšilo efektivitu předání zkušeností. Pan Mitáš byl velmi ochotný vysvětlit jakékoliv nejasnosti a i na požadavek něco navíc. Kurz hodnotím jako velmi přínosný a tímto za něj i děkuji.

  Ivo Čtvrtníček
 • S Davidem jsem dosud spolupracoval dvakrát. V obou případech šlo o nestandardní focení - focení na oslavě narozenin a focení šermířů a jejich tábora. V obou případech se David výzvy zhostil naprosto skvěle, perfektní byla i práce na postprodukci. Mohu jej vřele doporučit!

  Daniel Šobáň
 • David je profík na svém místě. Jeho heslo, že každá jsme krásná, bylo splněno do puntíku. Focení probíhalo v příjemné a uvolněné atmosféře, bral v potaz moje nápady, ale ty jeho byly stejně nakonec lepší. Každá žena by doma měla mít krásné fotky sama sebe právě od něj.

  Bohdana Pejchalová
  Bohdana Pejchalová glamour, boudoir foto
 • Nejsem žádný model a přesto na fotkách od Davida vypadám jako David Beckham. Kdo by to nechtěl? Fotky jsem potřeboval na profily různých sociálních sítí a na web. David vše vytvořil, poradil, upravil a nakonec předal v profesionální kvalitě. Děkuji a doporučuji!

  Tomáš Drdla business foto
0
0
0
0

Start typing and press Enter to search