Business portréty a firemní focení

Každý, kdo podniká, potřebuje pro svou prezentaci kvalitní portrét, který ho vystihne, bude odpovídat jeho byznysu a bude se líbit okolí. Společně se mnou takový portrét vytvoříme. Pro webové stránky, do e-mailové hlavičky, na sociální sítě, k článkům, do reklamy či na zeď slávy. Focení probíhá tam, kde je potřeba. Ať už je to venku, v interiéru či v ateliéru.

Interiér

Portréty v interiéru díky svému prostředí získávají úplně jiný rozměr. Fotka tak může vyprávět příběh. Interiér podpoří osobnost fotografované osoby. Ředitel má svou kancelář, barista svou kavárnu, umělec svůj ateliér…

Exteriér

Exteriéry stejně jako interiéry pomáhají fotografii dodat příběh. Například taková jóga, ta může probíhat v sále, ale daleko víc si ji užijete v přírodě, v zeleni na čerstvém vzduchu. Naopak fotka businessmana vynikne v betonové džungli, se skleněnými plochami a v moderní architektuře.

Ateliér

Portréty focené v ateliéru vynikají svou možností přesně kontrolovat světlo. Nejčastěji se fotí s čistým černým, bílým či šedým pozadím. Vhodné jsou pro business, beauty či fashion fotografii, kde nechceme pozornost strhávat jinam. Využívají se pro webové stránky, do reklamy čí magazínů. V ateliéru si můžeme hrát a přesně zvolit nejvhodnější světlo pro portrétovaného.

Naši spokojení klienti