fbpx

Reklamní videa

Podnikáte? Máte svůj produkt či službu? Video sdělí daleko více než jedna fotografie. Do reklamy, pro sociální sítě, na webové stránky. Video může být prodejní, naučné či obojí. V dnešní době sociálních sítí je krom fotografie nejpoužívanějším formátem. Vyvolává emoce jak díky vhodným záběrům, tak doplněním zvuku, který fotografie postrádá. Máte už svoje video?

Videa tvoříme společně s talentovaným Františkem a níže můžete vidět ukázku společné práce na různých projektech.

Orientační ceník reklamního videa

Ceník slouží pouze k tomu, abyste získali představu o tom, kolik takové focení může stát a co většinou naši klienti požadují. Každé focení je však jedinečné a nelze jet podle šablony, proto nám raději prosím dejte vědět a pojďme společně Vaše představy a požadavky probrat.

Na míru

dle domluvy
  • cokoli si vymyslíte

Jak počítáme cenu?

Každá zakázka je individuální, některé věci se stihnout za hodinu, na jiné je potřeba více času. Díky 12 letým zkušenostem v oblasti fotografie často stíháme věci rychleji a kvalitněji než konkurence. Nebojte se nám proto ozvat a probrat s námi Vaši představu.

Komerční použití

Pokud jste živnostník, podnikatel či kdokoli kdo je vidět, video spíš chcete jako promo na svůj web, sociální sítě, aby Vás lépe prezentovalo a získalo Vám další klienty a spolupráce. V takovém případě neřešíme licence na počet použití a máme určené tyto ceny.

Pokud by však video mělo jít do televizních spotů či na jiné obrazovky na veřejných místech, tak zde již licence řešit navíc budeme.

Natáčení

1490,- Kč/hodina
  • 10+ hodin, sleva 10%

Hudba

od 990,- Kč/licence
  • střih na hudbu

Vizážistka

či kadeřnice
990,- Kč/hodina
  • možnost úpravy vlasů

Střih videa

990,- Kč/hodina
  • 10+ hodin, sleva 10%

Zvuk

dle projektu
  • úprava zvuku, voiceover, studio...

Doprava

za osobu
výjezd 490,- Kč/Brno
  • + 10,- Kč/km autem mimo Brno

Asistent/ka

990,- Kč/hodina
  • 10+ hodin, sleva 10%

Dron

na domluvě
  • super letecké záběry

Další lidé

technika, rekvizity...
na domluvě
  • styling, mikrofony, kamery...

Vždy počítáme s tím, že naši práci budeme moci použít ve vlastním portfoliu pro další prezentaci. V případě velkých kampaní se tohle řeší v licenci. Pokud s použitím videa z naší strany v portfoliu nebudete souhlasit, účtujeme příplatek 50% za naši práci.

Pošlete nám ZPRÁVU či ZAVOLEJTE pro konzultaci Vaší představy

Nejdůležitější je, abychom se poznali než spolu začneme spolupracovat. Jedině tak bude obě strany vzájemná spolupráce bavit, nevzniknout žádné problémy a všichni budou spokojeni. Dáváme si záležet na přátelském, ale profesionálním přístupu. Z našich klientů se často stávají dlouholetí přátelé.