fbpx

Reklamní a produktová fotografie

Reklamní a produktová fotografie je základem pro každého, kdo má fyzický produkt či službu, kterou nabízí zákazníkům. Fotka může být studiová pro katalogy, eshopy či do reklamy, nebo atmosférická s lidmi zachycenými při používání vašeho produktu či služby. Fotky můžeme tvořit speciálně i pro Instagram a Facebook či pro webové stránky. Správná produktová fotografie prezentuje produkt a prodává.

Orientační ceník business fotografií

Ceník slouží pouze k tomu, abyste si udělali představu o tom, kolik takové focení může stát a co většinou naši klienti požadují. Každé focení je jedinečné a nelze jet podle šablony, proto nám radši dejte vědět a pojďme to společně probrat.

Na míru

orientační balíčky připravujeme
  • cokoli si vymyslíte
  • stačí nám zavolat či napsat, domluvíme se

Jak počítáme cenu?

Každá zakázka je individuální, některé věci se stihnout za hodinu, na jiné je potřeba více času. Díky 12 letým zkušenostem v oblasti fotografie často stíháme věci rychleji a kvalitněji než konkurence. Nebojte se nám proto ozvat a probrat s námi Vaši představu.

Komerční použití

Pokud jste živnostník, podnikatel či kdokoli kdo je vidět, tak fotografie slouží pravděpodobně k tomu, aby Vás lépe prezentovali a získali Vám další klienty a spolupráce. V takovém případě neřešíme licence na počet použití a máme určené tyto ceny.

Pokud by však fotky měly jít na na nějaký fyzický produkt, který se vyrábí ve stovkách či tisících kusech. Zde již licence řešit navíc budeme.

Focení

1490,- Kč/hodina
  • 10+ hodin, sleva 10%

Vizážistka

či kadeřnice
990,- Kč/hodina
  • možnost úpravy vlasů

Úpravy fotografií

990,- Kč/hodina
  • 10+ hodin, sleva 10%

Doprava

za osobu
výjezd 490,- Kč/Brno
  • + 10,- Kč/km autem mimo Brno

Asistent/ka

490,- až 990,- Kč/hodina
  • 10+ hodin, sleva 10%

Další lidé

rekvizity atd...
na domluvě
  • stylista, oblečení, prostory...

Vždy počítáme s tím, že naši práci budeme moci použít ve vlastním portfoliu pro další prezentaci. V případě velkých kampaní se tohle řeší v licenci. Pokud s použitím fotek z naší strany v portfoliu nebudete souhlasit, účtujeme příplatek 50%.

Pošlete nám ZPRÁVU či ZAVOLEJTE pro konzultaci Vaší představy

Nejdůležitější je, abychom se poznali než spolu začneme spolupracovat. Jedině tak bude obě strany vzájemná spolupráce bavit, nevzniknout žádné problémy a všichni budou spokojeni. Dáváme si záležet na přátelském, ale profesionálním přístupu. Z našich klientů se často stávají dlouholetí přátelé.