fbpx

Pohyblivá fotografie

Pohyblivé fotografie či též cinemagraphy vznikly kombinací fotografických a video technik. Náročnost na jejich tvorbu se různí dle požadavků. Lehčí opakující se věci se tvoří velmi jednoduše díky videu, jiné složitější se už musí vytvářet ve speciálních programech.

Výstup může být GIF, video či jiný formát umožňující pohyb.

Užití

Byly jste někdy v posledním roce až dvou v KFC?
Všimli jste si, že všechny nabídky se již zobrazují na obrazovkách?
KFC na rozšiřující se hit cinemagraphů reagovalo tím, že se jim opakovaně kouří z fotografií jejich jídla.

Jiné značky začali cinemagraphy zapojovat do svých reklamních kampaní na instagramu či facebooku. Umístění cinemagraphu na Vaše webové stránky též zajistí zastavení zákazníků.

Využíti je mnoho, pojďme najít to správné pro Vás.

Móda

Vlající vlasy, šaty, doplňky. Houpající se náušnice či kabelky.

Pro Instagram

Instagram nejvíce prodává a tvoří povědomí o značce, když má zajímavý obsah. Fotky a videa, to je standard instagramu. Co to posunout dále?

Pro firmy

S produkty i službami se toho dá vymyslet opravdu hodně. Co potom, když budete mít na svém webu či facebookové úvodní fotce něco, co ostatní nemají?

Orientační ceník pohyblivých fotografií

Ceník slouží pouze k tomu, abyste získali představu o tom, kolik takové focení může stát a co většinou naši klienti požadují. Každé focení je však jedinečné a nelze jet podle šablony, proto nám raději prosím dejte vědět a pojďme společně Vaše představy a požadavky probrat.

Na míru

orientační balíčky připravujeme
  • cokoli si vymyslíte
  • stačí nám zavolat či napsat, domluvíme se

Jak počítáme cenu?

Každá zakázka je individuální, některé věci lze stihnout za hodinu, na jiné je potřeba více času. Díky 12 letům zkušeností v oblasti fotografie často stíháme věci rychleji a kvalitněji než konkurence. Nebojte se nám proto ozvat a probrat s námi Vaši představu.

Komerční použití

Pokud jste živnostník, podnikatel či kdokoli kdo je vidět, tak fotografie slouží pravděpodobně k tomu, aby Vás lépe prezentovaly a získaly Vám další klienty a spolupráce. V takovém případě neřešíme licence na počet použití a máme určené tyto ceny.

Pokud by však fotky byly určeny na fyzický produkt, který se vyrábí ve stovkách či tisících kusů, pak k ceně budeme připočítávat navíc cenu za licence.

Tvorba

1 490 Kč/hodina

Vizážistka

či kadeřnice
990 Kč/hodina
  • možnost úpravy vlasů

Úpravy v PC

990 Kč/hodina

Doprava

za osobu
výjezd 490 Kč/Brno
  • + 10,- Kč/km autem mimo Brno

Asistent/ka

490 Kč/hodina

Další lidé

rekvizity atd...
na domluvě
  • stylista, oblečení, prostory...

Vždy počítáme s tím, že naši práci budeme moci použít ve vlastním portfoliu pro další prezentaci. V případě velkých kampaní toto řešíme v licenci. Pokud s použitím fotek z naší strany v portfoliu nebudete souhlasit, účtujeme příplatek 50%.

Pošlete nám ZPRÁVU či ZAVOLEJTE pro konzultaci Vaší představy

Nejdůležitější je, abychom se poznali než spolu začneme spolupracovat. Jedině tak bude obě strany vzájemná spolupráce bavit, nevzniknout žádné problémy a všichni budou spokojeni. Dáváme si záležet na přátelském, ale profesionálním přístupu. Z našich klientů se často stávají dlouholetí přátelé.