fbpx

Módní fotografie

Módní fotografie s modelkami z prestižních agentur. Zaměřuje se hlavně na šaty a trendy stylové oblečení. Nejčastěji se objevuje na reklamách či v módních časopisech a editoriálech.

Orientační ceník módních fotografií

Ceník slouží pouze k tomu, abyste získali představu o tom, kolik takové focení může stát a co většinou naši klienti požadují. Každé focení je však jedinečné a nelze jet podle šablony, proto nám raději prosím dejte vědět a pojďme společně Vaše představy a požadavky probrat.

Na míru

orientační balíčky připravujeme
  • cokoli si vymyslíte
  • stačí nám zavolat či napsat, domluvíme se

Jak počítáme cenu?

Každá zakázka je individuální, některé věci lze stihnout za hodinu, na jiné je potřeba více času. Díky 12 letům zkušeností v oblasti fotografie často stíháme věci rychleji a kvalitněji než konkurence. Nebojte se nám proto ozvat a probrat s námi Vaši představu.

Komerční použití

Pokud jste živnostník, podnikatel či kdokoli kdo je vidět, tak fotografie slouží pravděpodobně k tomu, aby Vás lépe prezentovaly a získaly Vám další klienty a spolupráce. V takovém případě neřešíme licence na počet použití a máme určené tyto ceny.

Pokud by však fotky byly určeny na fyzický produkt, který se vyrábí ve stovkách či tisících kusů, pak k ceně budeme připočítávat navíc cenu za licence.

Focení

1 490 Kč/hodina

Vizážistka

či kadeřnice
990 Kč/hodina
  • možnost úpravy vlasů

Úpravy fotografií

990 Kč/hodina

Doprava

za osobu
výjezd 490 Kč/Brno
  • + 10,- Kč/km autem mimo Brno

Asistent/ka

490 Kč/hodina

Další lidé

rekvizity atd...
na domluvě
  • stylista, oblečení, prostory...

Vždy počítáme s tím, že naši práci budeme moci použít ve vlastním portfoliu pro další prezentaci. V případě velkých kampaní toto řešíme v licenci. Pokud s použitím fotek z naší strany v portfoliu nebudete souhlasit, účtujeme příplatek 50%.

Pošlete nám ZPRÁVU či ZAVOLEJTE pro konzultaci Vaší představy

Nejdůležitější je, abychom se poznali než spolu začneme spolupracovat. Jedině tak bude obě strany vzájemná spolupráce bavit, nevzniknout žádné problémy a všichni budou spokojeni. Dáváme si záležet na přátelském, ale profesionálním přístupu. Z našich klientů se často stávají dlouholetí přátelé.