Příběhy, sny a dobrodružství

Jako malý jsem hodně hrál hry a občas se mě to ještě drží. Nejúžasnější bylo, když jsem objevil cosplay fotografii, která spojila mou vášeň pro focení s hrami a filmy, které také miluji.

Cosplay vznikl spojením slov costume a player. Cosplayi se věnují kreativní a šikovní fanoušci převážně her, anime, filmů a seriálů. Vytváří si své vlastní kostýmy podle svých hrdinů a tak se na chvíli stávají právě jimi. Krom tvorby kostýmu se tak věnují i do jísté míry hraní, kdy se musí vcítit do své postavy.

Chcete zaujmout své zákazníky na akcích a veletrzích?

S tím Vám můžeme pomoci.

Cosplayer na akci

Herní firmy si cosplayery objednávají pro oživení svých postav v reálném světě a možnosti propagace. Oživení oblíbených postav je pro jejich zákazníky velkým zážitkem a velmi rádi se s nimi fotí.

Výroba maskota

Máte svého virtuálního maskota? Oživte ho. Pokud nemáte, lze ho vymyslet a na akcích tak můžete mít originální způsob oslovení lidí kolem.

Výroba rekvizit

Cosplayeři jsou neuvěřitelně zruční. Pracují s nejrůznějšími materiály a mají znalosti ze spousty různých oborů. Pracují s pěnami, plasty, dřevem, 3D printy.

Nemusíte být herní společnost, abyste cosplayery mohli využít pro zaujetí svých klientů.

Cosplay u nás je čím dál populárnější způsob, který se ještě moc nevyužívá, ale má neuvěřitelný úspěch na akcích všeho druhu.

Proměňte se v postavu ze svých snů či v hrdinu, kterého obdivujete.

Je tu několik cest, jak toho docílit.

Nechte si vyrobit kostým

Jelikož se pohybujeme mezi nejlepšími cosplayery v České republice, jsme schopní Vám zařídit výrobu kostýmu na míru. Několik z nich pravidelně vyrábí kostými pro ostatní fanoušky či pro velké herní společnosti.

Půjčte si kostým

Většina cosplayerů své kostýmy nepůjčuje, protože nejsou zrovna levné a jsou dělané na míru. Existují u nás však půjčovny filmových kostýmů a larp kostýmů, které se dají využít k vytvoření postavy, s kterou můžete prožít své dobrodružství.

Vyrobte si kostým sami

Pokud si chcete kostými vyrobit sami, jsme schopni Vám zařídit cosplayera, který Vás to naučí a nebo je na internetu spousta návodů, jak na to. Chce to však trpělivost a není to nic lehkého.

Příběhy

Ze světa Zaklínače jsme společně s cosplayery vytvořili tyto série příběhových fotek.

The Witcher's Inn
The Story of Geralt and Triss⁠
The Story of Triss, Eskel and Two Succubus⁠
The Story of Iris and Olgierd von Everec⁣
The Story of Avallac'h and Ciri
The Story of Dettlaff and Syanna⁠

Mitty

Gehenna

Oba se ve světě cosplaye pohybujeme nějakou dobu. Mitty jako fotograf, Gehenna jako cosplayerka. Jsme Ti, co se postarají, aby na Vaší akci proběhlo vše v pořádku a zajistíme komunikaci s cosplayery. Gehenna navíc často je na akcích sama přítomna v kostýmech, které rozhodně zaujmou kdejakého diváka. Proč by hostesky a promotéři nemohli být rovnou i atrakcí?