fbpx

Interiérová fotografie

Fotografie interiérů využívají nejčastěji interiérový designéři, architekti a realitní agentury. Důležité jsou však i pro gastro podniky a ubytování. Podle toho pro koho fotka je, se určuje i její styl a co se v ní upřednostní. Pro designéry to bude třeba nábytek, pro architekta zajímavý prvek na stropě či exteriér, realítní makléř upřednostní dojem většího prostoru, kavárna naopak atmosféru místa. Vše má však společný základ a technický postup.

Fotografie pro interiérové studio Arreti
Fotografie pro hotely, gastro podniky jako restaurace a kavárny

První dvě ukázky byly zaměřené na náročnější focení i postprodukci. Bylo v nich použito hodně různých technik v různých letech mého působení.

Nejnáročnější bylo focení pro interiérové studio Arreti.

Druhá sekce obsahuje fotky hotelových pokojů a restaurací. Některé jsou tvořeny pomocí zábleskové techniky, jiné větší postprodukcí složením z více fotografií.

Fotografie pro realitní kanceláře
Školení a úpravy fotografií

Pro Křivánek nábytek s. r. o. jsem v minulosti upravoval fotografie po tom, co jsem majitele firmy pana Davida Křivánka naučil, jak se takové fotografie fotí a upravují. Jelikož pan Křivánek byl velmi zaneprázdněný, tak následné úpravy pak už dal na starost mně.

Orientační ceník business fotografií

Ceník slouží pouze k tomu, abyste získali představu o tom, kolik takové focení může stát a co většinou naši klienti požadují. Každé focení je však jedinečné a nelze jet podle šablony, proto nám raději prosím dejte vědět a pojďme společně Vaše představy a požadavky probrat.

Na míru

orientační balíčky připravujeme
  • cokoli si vymyslíte
  • stačí nám zavolat či napsat, domluvíme se

Jak počítáme cenu?

Každá zakázka je individuální, některé věci lze stihnout za hodinu, na jiné je potřeba více času. Díky 12 letům zkušeností v oblasti fotografie často stíháme věci rychleji a kvalitněji než konkurence. Nebojte se nám proto ozvat a probrat s námi Vaši představu.

Komerční použití

Pokud jste živnostník, podnikatel či kdokoli kdo je vidět, tak fotografie slouží pravděpodobně k tomu, aby Vás lépe prezentovaly a získaly Vám další klienty a spolupráce. V takovém případě neřešíme licence na počet použití a máme určené tyto ceny.

Pokud by však fotky byly určeny na fyzický produkt, který se vyrábí ve stovkách či tisících kusů, pak k ceně budeme připočítávat navíc cenu za licence.

Focení

1490 Kč/hodina

Asistent/ka

490 Kč/hodina

Úpravy fotografií

990 Kč/hodina

Doprava

za osobu
výjezd 490 Kč/Brno
  • + 10,- Kč/km autem mimo Brno

Video prohlídka

od 2 990 Kč

Home Staging

Dle domluvy
  • úklid, příprava prostoru...

Vždy počítáme s tím, že naši práci budeme moci použít ve vlastním portfoliu pro další prezentaci. V případě velkých kampaní toto řešíme v licenci. Pokud s použitím fotek z naší strany v portfoliu nebudete souhlasit, účtujeme příplatek 50%.

Pošlete nám ZPRÁVU či ZAVOLEJTE pro konzultaci Vaší představy

Nejdůležitější je, abychom se poznali než spolu začneme spolupracovat. Jedině tak bude obě strany vzájemná spolupráce bavit, nevzniknou žádné problémy a všichni budou spokojeni. Dáváme si záležet na přátelském, ale profesionálním přístupu. Z našich klientů se často stávají dlouholetí přátelé.