Vánoční focení v krásném ateliéru

Rezervujte si Vánoční focení v prosluněném ateliéru u Lužánek v Brně na Drobného 12.

Letošní volné termíny
úterý 5. 12. 2023 mezi 9:00 a 18:00
sobota 9. 12. 2023 mezi 12:00 a 18:00

Focení obsahuje:

Cena vánočního focení je 2600 Kč

Letošní výzdoba

Blíží se ta nejkrásnější doba roku a s ní přichází příležitost zaznamenat nezapomenutelné okamžiky plné radosti, lásky a vánočního kouzla. Rádi bychom vás pozvali do našeho ateliéru na focení, kde společně vytvoříme vzpomínky na tento zvláštní čas.
 
Připravili jsme si tedy pro vás se společností Tiskni-online.cz a naším studiem Vánoční akci 🙂
 
Co to pro vás znamená?
Skvělou příležitost nechat svou rodinu vyfotit našim fotografem Davidem Mitášem v nádherném ateliéru s krásnou dekorací a zároveň vytvořit i dárek pro vaše blízké.
Je pro vás připravena 50% sleva na tisk fotografií na plátno, kde si vše během minutky připravíte a odešlete k tisku. Stačí po výběru fotek mrknout na www.tiskni-online.cz a zadat do kolonky pro voucher FOTO50/124

Jak se připravit na focení?

Na oblečení se nejlépe hodí bílá (košile či tričko pro kluky a tatínky), tmavší kalhoty, zelená, zlatá a červená.

Děti mějte nejlépe už převlečené a pokud mají své oblíbené hračky, klidně je vezměte s sebou.

Přijděte prosím včas ať se nenarušuje harmonogram dalšího focení. Hlídejte si prosím děti, aby neničily výzdobu. Děkujeme

Níže můžete provést rezervaci focení

Při rezervaci prosím uveďte vaši fakturační adresu a kontakt. Na email do 24 hodin zašleme zálohovou fakturu na 1000 Kč. Zbytek, tedy 1600 Kč + případné další fotografie, doplatíte po dodání fotografií. Na toto focení vystavujeme faktury jako neplátci DPH.

 

Po focení obdržíte odkaz s náhledy, kde si vyberete fotografie pro úpravu. Pokud budete chtít více než 5 fotografií, pak je každá další účtována cenou 300 Kč.